Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Sertifika sınavı nasıl oluyor?
Eğitim sınavınız tamamen online olarak yapılıyor.
Sertifika sınavına ne zaman girebilirim?
Eğitimin %70’ini bittikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.
Sertifika sınavından başarılı olmak için kaç puan almam gerekiyor?
Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.
Sertifikam ne zaman elime ulaşır?
Sertifikanız eğitimi istediğiniz kuruma göre elinize ulaşma süresi farklılar gösterir. Üniversite onaylı eğitimleriniz sınava girdikten sonra elinize ulaşması 10 gün içerisinde adresinize ulaşır.
Sertifika eğitimlerini ne kadar sürede tamamlayabilirim?
Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.
Sınavda başarısız olursam tekrar sınava girebilir miyim?
Başarısız olduğunuz sınavda tekrar sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Sertifika sınavında sürekli aynı sorular mı soruluyor?
Hayır, her bir sınavda online eğitim altyapımız sayesinde ilgili eğitiminizin soru havuzu vardır. Bu havuzdan sistem otomatik sınav oluşturmaktadır. Her seferinde farklı sorularla karışılabilirsiniz.
Sertifika sınavı kaç sorudan oluşuyor?
Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.
Kargo kime ait olacak?
Sertifika gönderi kargo alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.
Sertifikalar ıslak imzalı mı?
Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden ıslak imzalı ve soğuk mühürlü bir şekilde teslim edilmektedir.
Sertifikalarımızı yurt dışına yolluyor musunuz?
Yurt dışına karşı ödemeli bir şekilde sertifikalarınızı yollamaktayız.
Eğitimlere yurt dışından katılabiliyor muyuz?
Eğitimlere uzaktan eğitim altyapımız sayesinde internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Çok sayıda öğrencimiz eğitmelerine yurt dışından devam etmektedir.
Sertifikalar sorgulanabilir mi?
Katıldığınız tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilirdir. JokerUni.com sayfasından sertifika numaranız ile aldığınız eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilir.